Vyrobíme vám prsteny, které vám budou dělat radost celý život

Na rozdíl od zásnubního prstenu se na výběru toho snubního podílí oba partneři. A protože je prsten důležitým svatebním symbolem, měl by pro novomanžele spojení symbolizovat. Prohlédněte si co nejvíce inspirací, fotografií na internetu a tu která se vám zalíbí, nám přineste. Nebo si můžete prohlédnout náš vzorník, kde najdete dostatek inspirace.

Jaký vybrat materiál a kamínky?

Svatební prstýnky mohou tvořit jednoduché kroužky i složitější tvary, nejčastěji se vyrábí z odolného 14 karátového zlata, bílého, žlutého či červeného. Možné jsou však i jiné kovy, třeba platina. Povrch může být hladký a lesklý, oblíbené jsou i matné, pískované nebo broušené povrchy, které se nepoškrábou.

Snubní prsteny jsou častěji bez kamenů, ale mohou být rovněž osázené drahokamy dle vašeho výběru. Záleží zejména na nevěstě, snubní prsten by měl ladit k zásnubnímu. Do vnitřní strany prstenu na vaše přání vryjeme datum svatby, jméno partnera či iniciály svatebčanů. Je to jen na vás.

Jak pořizování prstenů probíhá?

Poté, co se spolu domluvíme na konkrétních prstenech, se pustíme do jejich výroby. Až budou hotové, tak si je vyzkoušíte a případně doladíme jejich velikost. Na další úpravy pak u nás máte nárok zdarma.