Vyrobíme pro vás vše od náušnic po snubní prsteny

Máte přesnou představu, jak by měl váš šperk vypadat? Nebo potřebujete poradit? Vyrobíme pro vás originální prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, řetízky, brože, kravatové spony, myslivecké šperky a cokoliv, co vás napadne.

Podle vašeho přání zajistíme kvalitní materiál, použijeme ale také materiál, který donesete sami. Pokud doma máte staré klenoty či zlomky, vezměte je s sebou – můžeme je použít na výrobu nového šperku a vy tak značně ušetříte. Pokud máte pravé kameny, vezměte s sebou i jejich certifikáty.

Jak výroba klenotu probíhá?

Nejdříve nám popíšete svou představu nebo přinesete vytištěný obrázek, který vás inspiroval. K dispozici máme také vzorkovník, který vám ve výběru může pomoct.  Poté si upřesníme, jaký materiál k výrobě použijeme. Pokud se jedná o šperk, který bude ozdobený kameny, domluvíme se, zdali použijeme syntetické či pravé kameny, jaké budou mít barvu a jak budou vybroušené. Zajistíme také rytí do kovu. Až budeme mít ve všem jasno, domluvíme se na ceně a na termínu dodání.

Šperk si vyzkoušíte, aby byl perfektní

Některé šperky, jako jsou například snubní prsteny, si u nás vyzkoušíte a v případě potřeby je upravíme na míru, aby nepadaly ani neškrtily. Ke šperkům opatřených pravými kameny dostanete certifikát pravosti. Poté už si jen užíváte originálního šperku, nebo krásného pocitu z vhodně zvoleného daru.