Vyrobíme vám zásnubní prsten, který si vaše nastávající zamiluje

Vybrat ten správný zásnubní prsten je oříšek pro každého muže – musí to být takový, který bude žena s radostí nosit po celý život. Poradíme vám, jak ho správně vybrat a vyrobíme vám ho na míru.

Cenu si určíte sami

V první řadě je dobré stanovit si částku, kterou chcete do prstýnku investovat – cena se odvíjí od zvoleného materiálu, zdali je ozdobený pravým nebo syntetickým kamenem a jak pracná je výroba prstýnku. Inspirovat se můžete v našem vzorníku, nebo nám třeba přinést obrázek prstene, který vás zaujal.

Zasadíme kamínek i vyryjeme text

Do prstenu zasadíme kámen, který si vyberete. Mezi zásnubní klasiku patří brilianty, zirkony, ale i další drahokamy. Pokud budete mít zájem, do vnitřní části prstýnku vryjeme text – strojově nebo ručně.

Prsten upravíme zdarma

Na základě vašeho výběru vám připravíme cenovou nabídku a po odsouhlasení se dáme do práce. Velikost nejlépe odhadnete podle prstenů, které vaše partnerka nosí. Pokud žádné nemá, zkuste obvod prstu změřit, případně odhadnout. Prsten vyrobíme o něco větší a v případě nutnosti ho poté na míru zmenšíme, zdarma.